Krzesła i fotele biurowe

Halmar VIRE 2 fotel pracowniczy tkanina popiel

Popielaty
ID produktu: 4001795
Zobacz produkty podobne
(3)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Podłokietniki: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie (3)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Halmar Vire 2 tkanina popiel i oparcie z siatki

Fotel Vire 2 to kontynuacja popularnej serii foteli pracowniczych i konferencyjnych – Vire. Jeżeli poszukujesz rozwiązania do wielogodzinnej pracy przy komputerze, nauki lub intensywnego podnoszenia poziomu umiejętności w e-sporcie, to Vire 2 może okazać się interesujący. Ergonomia foteli do intensywnej pracy przy komputerze to podstawa wydajności i efektywności podejmowanych działań. Dobry fotel powinien umożliwiać ustawienie go w pozycji pozwalającej wygodnie usiąść oraz na korektę tej pozycji, w chwili w której siedzący zacznie odczuwać dyskomfort. Model Vire 2, dzięki zastosowanej mechanice oraz odpowiedniemu profilowaniu zarówno siedziska oraz oparcie daje szansę na siedzenie w pozycji zbliżonej do naturalnej. Udogodnienia takie jak: wysokie oparcie i komfortowe podłokietniki umożliwiają, nie tylko wygodne siedzenie ale także odpoczynek w czasie krótkich przerw w pracy.

Obrotowy, na kółkach

Solidna i stabilna podstawa fotela została wykonana z polerowanej stali nierdzewnej, która prezentuje się okazale, nadaje także fotelowi modnego, prestiżowego wyglądu. Fotel obraca się swobodnie w zakresie 360 stopni. Dzięki pięciu solidnym kółkom, możliwe jest szybkie przemieszczanie mebla w miejsce, w którym jest potrzebny. Dodatkowo, w podstawie umiejscowiony jest teleskop służący regulacji wysokości położenia siedziska. Możliwe jest jego ustawienie w zakresie pomiędzy 44 - 54 cm. Teleskop fotela posiada regulację siły sprężystości, dzięki której możemy ustawić go w taki sposób aby amortyzował moment siadania lub nie.

Tilt – komfortowa pozycja i odpoczynek

U podstawy siedziska zamontowano mechanizm o nazwie Tilt odpowiedzialny za korektę ustawienia pozycji siedzącej. Zwolnienie tego mechanizmu pozwala na funkcję delikatnego „bujania” się w fotelu, co może być bardzo wygodne i przynosić niezły efekt podczas krótkiego odpoczynku w miejscu pracy. Możliwe jest także jego zablokowanie w dowolnej pozycji odpowiedniej do aktualnie wykonywanych zadań. Komfort siedzenia w fotelu Vier 2 znacznie podnosi także wysokie oparcie, wyprofilowane w sposób akcentujący podparcie kręgosłupa lędźwiowego. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, że oparcie krzesła wykonano z wytrzymałej, przewiewnej siatki, która umożliwia cyrkulację powietrza. Górna część oparcia tapicerowana jest tkaniną identyczną jak siedzisko.

Podłokietniki i profilowane oparcie

Ergonomiczne profilowanie oparcia oraz szerokie podłokietniki pozwalają na zajęcie komfortowej pozycji i wydajną pracę przez wiele godzin. Dzięki możliwości podparcia rąk znacznie redukujemy zmęczenie i napięcia mięśniowe obręczy barkowej i ramion. Mechanika fotela umożliwia korektę pozycji, kiedy poczujemy znużenie i dyskomfort. Wszystkie te funkcje redukują ryzyko wystąpienia wad postawy i schorzeń spowodowanych długotrwałym, wymuszonym siedzeniem w niewłaściwej pozycji. Wybierając odpowiedni fotel zwróćmy uwagę także na wymiar siedziska i profilowanie jego zewnętrznej krawędzi. Byłoby by dobrze gdyby umożliwiało minimalizowanie ucisku tętnic udowych, co jest szczególnie uciążliwe podczas długotrwałej pracy w pozycji siedzącej. Fotel Vire 2 to ciekawa propozycja. Interesujący design przyciąga oko, a solidna konstrukcja pozwoli cieszyć się komfortem w pracy przez długi czas. Wymiary fotela wynoszące – szerokość: 61 cm, głębokość 63 cm oraz wysokość, regulowana w zakresie: 110 - 120 cm pozwalają na swobodne zastosowanie tego modelu w większości stanowisk roboczych.

Specyfikacja

Kolor
Popielaty
Rodzaj
Fotel
Obrotowy
Tak
Podłokietniki
Tak
Odchylany
Nie
Materiał obicia
Tworzywo sztuczne
Regulowana wysokość
Tak
Wysokość Minimalna [cm]
110
Wysokość Maksymalna [cm]
120
Szerokość [cm]
61
Głębokość [cm]
63

Opinie (3)

(3)
Opinia potwierdzona zakupem
Spoko krzesło ale radzę dokupić jakieś dobre kółka (gumowe,kauczukowe) co sobie nie poniszczysz podlogi.
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (3)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: ZEP Resia 15x20 (U368W)