Styl skandynawski w kuchni - jak stworzyć takie wnętrze?

Styl skandynawski to połączenie domowego ciepła z prostotą wykończenia i nowoczesnym minimalizmem. Kuchnia urządzona w duchu naszych zamorskich sąsiadków jest wysoce praktyczna, wygodna, a jednocześnie skromna i powściągliwa. Jak uzyskać takie połączenie? Jak stworzyć styl skandynawski w swojej kuchni?

Komentarze: 0
Data: 25.05.2018

Jaki obraz do salonu kupić? Jak dobrać idealny?

Obrazy to jedne z najpopularniejszych dekoracji ściennych. Można dopasować je do dowolnej aranżacji, ale szczególnie dobrze prezentują się w przestrzeni dziennej. Jaki obraz wybrać do salonu? Na co zwrócić uwagę? Czym się kierować?

Komentarze: 0
Data: 25.05.2018

Mała kuchnia w bloku - jak urządzić? Od czego zacząć?

Aranżacja kuchni to ogromne wyzwanie i to bez względu na metraż, jakim się dysponuje, a w większości bloków kuchnie nie należą do szczególnie przestronnych. Jak zaaranżować to pomieszczenie, by było ergonomiczne i estetyczne? Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu wnętrza i przy zakupie poszczególnych mebli i akcesoriów?

Komentarze: 0
Data: 25.05.2018

Dywan do kuchni – czy to dobry pomysł? Jaki wybrać?

Dywan w kuchni to niezbyt częsty widok, a przecież i tam podłogę można przysłonić i ozdobić przy jego pomocy. Jeśli dobrze go wybierzemy, dywan w kuchni może okazać się praktycznym i ciekawym rozwiązaniem. Jaki dywan wybrać? Czy warto kupić dywan do kuchni?

Komentarze: 0
Data: 24.05.2018

Dywan do salonu – jaki wybrać? Na który warto się zdecydować?

Salonowa aranżacja może wiele zyskać, gdy uzupełni się ją o dobrze dobrany dywan. Jak go wybrać i czy aby na pewno warto? Czym się kierować podczas zakupu?

Komentarze: 0
Data: 24.05.2018

Mlecznik – jaki wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Mlecznik to niepozorne i niewielkie naczynie na mleko, które jednak bywa niezwykle przydatne podczas serwowania kawy. Jaki mlecznik wybrać? Czym się kierować i na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 24.05.2018

Jaki koc o dużym splocie z wełny czesankowej wybrać? Jakie są jego plusy i minusy?

Koce o dużych splotach stały się w ostatnich miesiącach bardzo popularne. Jest to element wyposażenia wnętrza, który jednocześnie spełnia funkcje praktyczne, jak i dekoracyjne. Nieszablonowe wzornictwo oraz technika wykonania sprawiają, że koce o dużych splotach są chętnie kupowane przez osoby ceniące sobie nowoczesne rozwiązania w domu. Na przeróżnych blogach wnętrzarskich i w mediach społecznościowych coraz częściej można natrafić na koce o dużym splocie, które prezentują się wyśmienicie.

Komentarze: 0
Data: 24.05.2018

Jak dobrać krzesła do jadalni? Na co zwrócić uwagę?

Wygodne krzesła to podstawowy element aranżacji jadalni. Kluczową kwestią jest wybór krzeseł nie tylko w oparciu o komfort użytkowania, ale też z uwzględnieniem ich estetyki, kształtu, jakości wykonania i wielu innych czynników. Jakie krzesła do jadalni wybrać? Na co zwrócić uwagę i czym się kierować?

Komentarze: 0
Data: 24.05.2018

Jaka komoda do salonu? Którą wybrać?

Komoda to jeden z typowych mebli salonowych. To mebel, który łączy w sobie wysoką funkcjonalność z estetyką. Komodę można dobrać tak, by podkreślała modny wystrój wnętrza. Jaką komodę do salonu kupić? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 23.05.2018

Kieliszki do wódki - jakie wybrać? Które będą najlepsze?

Serwowanie wódki oraz innych mocnych trunków wymaga posiadania odpowiedniego szkła. Kieliszki do wódki przydają się w wielu sytuacjach, a często bywają również wybierane na prezent. Jakie kieliszki wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 23.05.2018