Wyposażenie kuchni

Przechowywanie w kuchni

Rekomendowane przez specjalistów

Zestaw szklanych pojemników na żywność 3 szt. (LT6011)
Kupiło 10 osób
45 zł
rekomendacja eksperta
Praktyczny zestaw hermetycznych pojemników o różnych pojemnościach. Przystosowany zarówno do niskich temperatur jak i podgrzewania w mikrofali
KULISTY CHLEBAK BAMBUSOWO-AKRYLOWY KLAUSBERG KB-7093
Kupiło 0 osób
64 zł
rekomendacja eksperta
Nowoczesny i funkcjonalny chlebak sprawdzi się zarówno do przechowywania pieczywa, jak i wyrobów cukierniczych. Bambusowa podstawa może posłużyć jako deska do krojenia.
CHLEBAK STALOWY Z DESKĄ DO KROJENIA KINGHOFF KH-1071
(1)
Kupiło 9 osób
64 zł
rekomendacja eksperta
Chlebak z nowoczesnym i przemyślanym rozwiązaniem, w którym zamykanie tworzy deska bambusowa, a którą to możemy zaadoptować jako podstawę do krojenia pieczywa lub przygotowania posiłków.
CHLEBAK BAMBUSOWY Z DESKĄ DO KROJENIA KASSEL 93509
Kupiło 5 osób
50 zł
rekomendacja eksperta
Pojemnik na pieczywo o ciekawym designie, wykonany z ekologicznych materiałów łatwo wpasuje się swą niebanalną formą do kuchni nowoczesnej, a także w stylu vintage.
Stojak obrotowy z 28 przyprawami venga połysk (28S)
Kupiła 1 osoba
167,90 zł
rekomendacja eksperta
Drewniany przyprawnik + 28 słoiczków ze świeżymi przyprawami to jeden z przykładów w szerokiej ofercie firmy GALD. Obowiązkowa pozycja w każdej kuchni.
CHLEBAK KLAUSBERG KB-7096
Kupiły 2 osoby
72 zł
rekomendacja eksperta
Innowacyjna konstrukcja oparta na przezroczystym tworzywie oraz drewnie pozwoli na szybki przegląd aktualnego stanu pieczywa i doda elegancji każdej kuchni.
Komplet przyprawników 6szt LT7009
Kupiły 3 osoby
56 zł
rekomendacja eksperta
Obrotowy zestaw szklanych przyprawników cenionej marki Lamart to wybór jakości i komfortu pracy w trakcie przygotowania ulubionych potraw.